Головна Освіта Міністр охорони здоров’я відзначив високий рівень підготовки фахівців Львівського медичного фахового коледжу...

Міністр охорони здоров’я відзначив високий рівень підготовки фахівців Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти

Цими днями Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти відвідав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Сьогодні побачив, напевно, найкращий медичний коледж України. Що стосується симуляційного центру для медичних сестер, то він  є однозначно одним найкращих. Якісна підготовка медичних кадрів – тема, яка для нас наразі надзвичайно актуальна», – зазначив Віктор Ляшко на своїй сторінці у ФБ.

В межах візиту керіництва МОЗ відбувся круглий стіл з керівництвом коледжу, директором департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА та головним державним санітарним лікарем Львівської області, керівником   Львівським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Учасники зустрічі приділили увагу проблемним питанням підготовки бакалаврів медсестринства та пріоритетним шляхам розвитку. Було озвучено чимало цікавих ідей, які планують запускати і втілювати в життя.