Головна Освіта Молодіжний BusinessClub об’єднав HR-ів та студентів Львівщини

Молодіжний BusinessClub об’єднав HR-ів та студентів Львівщини

15 грудня відбувся захід “Молодіжний BusinessClub”. Зустріч реалізовувалась на Львівщині вперше і є результатом проєкту «Кар’єра+», що стартував у 2020 році. У тренінгу взяли участь голови студентських самоврядувань, працівники відповідальні за працевлаштування студентів у львівських закладах вищої освіти та працівники відповідальні за працевлаштування у провідних компаніях та підприємствах Львівщини.

Захід провели, аби ознайомити учасників та учасниць з можливостями працевлаштування молоді в області та познайомити представників закладів вищої освіти Львівщини з HR-ами провідних підприємств та компаній Львівщини.

Під час заходу HR-и представили власні інструменти співпраці та можливості працевлаштування для  представників студентських самоврядувань та відділів працевлаштування у закладах вищої освіти, а також анонсували наявні вакантні місця та потреби у кадрах.

«Ми можемо проводити разом зі студентами знайомства і лекції , оскільки вже мали кілька співпраць з університетом ім. Івана Франка, також у компанії є можливості проходження безкоштовних курсів програмування з подальшою перспективою працевлаштування», – зазначила Аліна Остроголова, HR з компанії «Media Service».

Результатом заходу стало створення комунікаційного майданчика можливостей для спільного партнерства щодо працевлаштування молоді.

«Точки дотику обов’язково потрібно знаходити. Ми створили раду роботодавців університету відповідно до наших освітніх програм, ми залучаємо максимально всіх зацікавлених сторін. Саме на таких заходах є можливість підбору унікальних кадрів і найголовніше це мотивувати працювати студента, подолати проблему страхів перед співбесідами у студентів. Проєкт цікавий та потрібний, будемо знайомитися та навчатись», – каже Богдан Галуг, начальник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького.