Головна Освіта Молодіжна рада при Львівській ОВА розпочала співпрацю з двома вишами Львова

Молодіжна рада при Львівській ОВА розпочала співпрацю з двома вишами Львова

Молодіжна рада при Львівській ОВА розпочала співпрацю з Національним університетом «Львівська Політехніка» та Львівським торговельно-економічним університетом.

Радник голови Львівської ОВА Андрій Панасюк та голова Молодіжної ради при ЛОВА Богдан Талатура провели зустрічі з керівниками університетів Львова, в ході яких підписали офіційні меморандуми про співпрацю.

«Сьогодні у львівських університетах навчаються тисячі молодих людей, які поряд з навчанням шукають ключ до самореалізації. При університетах активно працюють молодіжні організації, які є невід’ємною складовою молодіжної політики. Саме тому співпраця між університетами та молодіжною радою при ЛОВА неодмінно сприятиме розвитку, надаватиме нові ідеї та можливості для молоді», – зазначає Андрій Панасюк.

Голова Молодіжної ради при Львівській ОВА Богдан Талатура упевнений, що Молодіжна рада при обласній військовій адміністрації – це місток між молоддю і владою, який покликаний допомагати студентам себе реалізовувати, набувати досвіду практики, стажування.

У свою чергу радник голови ЛОВА Андрій Панасюк підкреслив, що зараз ведеться активна робота над новими напрямами стажувань для молоді.

«Ми маємо чудовий партнерський досвід із польськими молодіжними радами, керівництвом Ягеллонського університету. І надалі це розвиватимемо спільно. Не полишаємо ідеї стажування студентів у Верховній Раді, яку сподіваємося втілити після війни», –  зазначив Андрій Панасюк.