Головна Освіта На Бущині привітали працівників освіти з Днем вчителя

На Бущині привітали працівників освіти з Днем вчителя

У Буську керівників шкіл району запросили на урочистість, присвячену Дню працівника освіти. Вітали працівників освіти із професійним святом голова Буської РДА Олег Коваль, перший заступник голови Богдан Гринишин, заступник голови Тарас Дума, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда.

Посадовці педагогам побажали міцного здоров’я, терпіння, наснаги, мужності, щоб у такий складний час дати учням якісні знання.

Освітян привітали і вихованці Буського БДЮТу разом зі своїми наставниками з проникливими побажаннями здоров’я, миру, добра і творчих успіхів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували педагогів, які відійшли у вічність: Богдану Сорочинську, Романа Худзіка, Ярослава Стецишина, але залишились назавжди в пам’яті вчителів і учнів, батьків, громадськості району.

За сприяння голови Буської РДА Олега Коваля педагоги та техперсонал Бущини з нагоди професійного свята отримали грошові премії. Приємним моментом стало й те, що Олег Коваль вітав свою вчительку біології і хімії Марію Антонівну Малиновську (на фото), яка його раніше навчала з 4 по 9 клас.

На Бущині привітали працівників освіти з Днем вчителяКращим педагогам було вручено грамоти департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Буської РДА, сектору освіти. І, звичайно, – квіти.