Головна Освіта На Львівщині відбудуться навчальні курси з підвищення обізнаності освітян в сфері психічного...

На Львівщині відбудуться навчальні курси з підвищення обізнаності освітян в сфері психічного здоров’я: графік

В межах курсу планують залучити 2000 учасників освітнього процесу.

У Львівській області продовжують реалізувати навчальний проєкт Академія психічного здоров’я». Це курси, які мають на меті розвинути обізнаність освітян у сфері психічного здоров’я дітей та підлітків.

«Ми продовжуємо нашу стратегію допомоги населенню, яку розпочали в 2022 році. Зараз разом з експертами ми посилили блок психічного здоров’я в межах Комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення Львівщини. Плануємо охопити понад 2000 учасників освітнього процесу», – повідомила голова Координаційного центру при ЛОВА Галина Бордун.

Навчальні тренінги допоможуть учасникам дізнатись, як виявляти розлади психічного здоров’я у дітей та підлітків, в тому числі ПТСР, депресію, тривожні та поведінкові розлади, а також розлад із дефіцитом уваги та гіперактивністю. Окрім цього під час навчань фахівці розкажуть, як організовувати психологічний супровід учнів в закладах освіти, коли скеровувати їх за фаховою допомогою.

Навчання для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів проходитиме очно упродовж трьох годин (з 12:00 до 15:00) у визначений день, у Парковій аудиторії (127 аудиторія) Центру Шептицького (вул. Стрийська 29 А, м. Львів).

Дати тренінгів:

СІЧЕНЬ:

 • Група 1 – 15 січня 2024 року
 • Група 2 – 16 січня 2024 року
 • Група 3 – 22 січня 2024 року
 • Група 4 – 29 січня 2024 року

ЛЮТИЙ:

 • Група 5 – 5 лютого 2024 року
 • Група 6 – 7 лютого 2024 року
 • Група 7 – 8 лютого 2024 року

БЕРЕЗЕНЬ:

 • Група 8 – 4 березня 2024 року
 • Група 9 – 6 березня 2024 року
 • Група 10 – 7 березня 2024 року

КВІТЕНЬ:

 • Група 11 – 8 квітня 2024 року
 • Група 12 – 10 квітня 2024 року
 • Група 13 – 11 квітня 2024 року

Після успішного завершення навчання, що включає особисту участь в навчанні та успішне проходження в кінці тестового модуля, кожен з учасників отримає електронну версію іменного сертифіката.

Кінцевою метою проєкту є впровадження отриманих знань та навичок на рівні освітнього закладу, тобто важливо планувати систематичне просвітництво для всіх освітян освітнього закладу, де працює фахівець, на тему поширених розладів у сфері психічного здоров’я дітей і підлітків.

Організатори закликають керівників органів управління освітою районних адміністрації, органів управління освітою територіальних громад області, керівників закладів освіти, інклюзивно-ресурсних центрів заздалегідь розповсюдити інформацію для формування груп та сприяти участі працівників психологічної служби у тренінгах за визначеними датами.

Якщо будуть виникати запитання, просимо звертатись до Уляни Завадецької (+380669076538) , менеджерки робочої групи КЦ при ЛОВА по різних організаційних питаннях та Марії Васюник, головного спеціаліста департаменту освіти і науки ЛОВА (+38067 265 44 76).

Контактний мейл: medpsysocial.aid@gmail.com

Усі посилання координаційного центру: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv

Нагадаємо, такі тренінги організовують в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою Леді України Оленою Зеленською, Комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області на 2023- 2026 роки спільно з Департаментом освіти і науки ЛОВА, за підтримки Українського інституту розвитку освіти, БФ «Коло сім’ї», фундації Americares, Координаційного центру при ЛОВА.