Головна Освіта На Львівщині відбувся військово-патріотичний вишкіл імені Євгена Коновальця

На Львівщині відбувся військово-патріотичний вишкіл імені Євгена Коновальця

Цьогорічний військово-патріотичний вишкіл імені Євгена Коновальця присвятили 133-й річниці з дня його народження.

Вишкіл організували для молоді, що прагне поглибити свої знання про національну історію, військову справу та патріотичне виховання. Подія відбулася 14 червня, її традиційно організували в селі Зашків. У вишколі взяли участь 60 людей віком від 14 до 25 років з різних громад Львівщини, таких як Золочівська, Розвадівська, Щирецька, Новороздільська та інші.

«Учасники розпочали день з патріотичної гутірки, на якій більше дізналися про Євгена Коновальця,  його військові досягнення та роль у формуванні українського національного руху. Далі для молоді провели заняття з тактичної медицини й мінно-вибухової безпеки. Усі охочі пограли в лазертаг. Завершився вишкіл на горі Берекавиця, де на всіх чекав смачний куліш», – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Основною метою вишколу є виховання у молоді патріотизму, любові до рідної землі, а також розвиток фізичної підготовки та здобуття корисних навичок, що можуть знадобитися у житті. Учасники на таких заходах можуть не лише дізнатися більше про національних героїв, але й навчитися взаємодіяти в команді, приймати швидкі та правильні рішення в екстремальних умовах.

Військово-патріотичний вишкіл ім. Євгена Коновальця сприяє зміцненню національної ідентичності та підготовці нових поколінь до захисту та розбудови України. У своїй діяльності, в обороні української державності, полковник часто спирався саме на молодь – самодостатню, ідейну та безкомпромісну. Пам‘ятаємо, шануємо та вдячні за посвяту українському народу.