Головна Освіта На Львівщині стартувала Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини – моя...

На Львівщині стартувала Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа»

В межах реалізації конкурсу проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у 2020 році, громадською організацією «Асоціація Культурних ініціатив» розпочато роботу «Літньої школи для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа» у м. Жовква, яка охопила різновікову аудиторію осіб.

Упродовж 6 днів близько 15 учасників дійства зможуть взяти участь у круглих столах та дискусіях, виїздах на об’єкти культурної спадщини у м. Жовква, с. Воля-Гомулецька, м. Яворів, с. Бортятин, м. Городок, с. Підгірці, с. Урич, ДІКЗ «Тустань», м. Дрогобич, с. Бібрка, с. Звенигород, смт. Поморяни, с. Скнилів, м. Белз та м. Червоноград, с. Тартаків, де зможуть поспілкуватись із реставраторами, археологами, архітекторами та юристами.

Метою проведення проєкту є виховання свідомої та активної молоді, громадян, здатних брати на себе відповідальність за добробут і благоустрій у своєму місті.

Основні завдання проєкту полягають в тому аби популяризувати культурну та архітектурну спадщину Львівщини, виховувати у молоді почуття гордості та патріотизму до свого міста та України, сприяти утвердженню активної громадянської позиції.

Нагадаємо, що цьогоріч 44 громадські організації стали переможцями у конкурсі з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році