Головна Освіта На Львівщині триває підготовка до початку навчального року

На Львівщині триває підготовка до початку навчального року

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило нові вимоги щодо навчання під час карантину. Аби відповідати усім критеріям, зараз у школах області триває підготовка до початку навчання. 

У школах розробляють маршрути руху учнів, складають графіки уроків та закуповують усі необхідні засоби.

Забезпечення шкіл усіма необхідними засобами захисту та фінансування їхніх потреб покладено на власників навчальних закладів. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Що стосується дистанційного навчання, то ми виділили із обласного бюджету кошти на підвищення кваліфікації вчителів, а вчителі пройшли усі необхідні навчання. Станом на сьогодні лише Самбір перебуває у «червоній» зоні та готується до віддаленого навчання. У випадку загострення ситуації, кількість «червоних» територій може зрости, тому маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій», – акцентував Іван Собко.

За його словами при запровадженні дистанційного навчання навантаження на педагогів зросте.

«Дистанційне навчання – це вимушена міра, якою доводиться послуговуватись при відсутності альтернативи. Так, воно неідеальне, багато моментів у ньому упущено, відсутня соціалізація дітей та бракує живого спілкування. Але з різних причин ми мусимо бути до нього готовими і підготувати до нього дітей», – наголосив Іван Собко.

Заступник голови також акцентував увагу на важливості цифрової освіти для сучасних вчителів, аби вони могли орієнтуватися у новаціях та розуміли можливості, що з ними пов’язані. За його словами до цього процесу варто залучати громадський сектор, що працюватиме в спілці із владою та педагогічним колом.