Головна Освіта На Львівщині триває програма профорієнтації для молоді

На Львівщині триває програма профорієнтації для молоді

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з Львівським обласним молодіжним центром, громадською організацією «Львівський Молодіжний Клуб», Станицею НСОУ – «Пласт Львів» та компанією «HR Team» розпочали навчальний табір «Education Camp».

Мета – інформування молоді про загальні постулати бізнесу, напрямки роботи та функціонал кожної професії.

Серед основних завдань проєкту – ознайомлення учасників із стратегіями, тактиками бізнесу та удосконалення навиків вибору професії з врахуванням індивідуальних здібностей, інтересів та характеру молодого українця.

Програмою табору передбачено 7 модулів, тривалістю 2 години кожен. Завершальними етапом стане нагородження та відзначення кращих та найактивніших учасників проекту.

Варто зосередити увагу на тому, що табір включатиме тренінги із таких тем: «Принципи роботи бізнесу», «Як обрати гідного роботодавця», «Дизайн мислення», Розбір основних професій поточного ринку праці», «Навички SMM, відеомонтаж, блогінг» та ін.

Цікаво, що учасниками табору є молодь, яка проходила відбір у вигляді співбесіди із спеціалістами компанії «HR-Team».

Особливістю є те, що програма навчань охоплює всі напрямки, сфери та професії загального та IT-бізнесу.

Контактна особа –  Ярослава Бондаренко, тел. 093148 8959.

Нагадаємо, що захід реалізовується в межах  проєкту «Кар’єра +» спільно з  компанією «HR Team» за фінансової підтримки з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

На Львівщині триває програма профорієнтації для молоді

На Львівщині триває програма профорієнтації для молоді