Головна Освіта На Львівщині відбудеться цикл тренінгів із підвищення рівня медіа грамотності

На Львівщині відбудеться цикл тренінгів із підвищення рівня медіа грамотності

Громадська організація «Професійна спілка «Медіа-профспілка Львівщини» та громадська організація «Західний інформаційний фронт» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації проведуть цикл тренінгів «Підвищення рівня медіаграмотності ЗМІ Львівщини у контексті протидії інформаційній агресії Росії».

Під час заходу планується спільно із представниками ЗМІ області та міста Львова обговорити існуючі загрози та способи їх нівелювання, та за результатами тренінгів відпрацювати спільне бачення проблематики.

Головною метою цього проекту є унеможливлення використання регіональних ЗМІ у якості інструментів розпалювання антидержавницьких настроїв в інтересах держави-агресора та підвищення рівня медіаграмотності співробітників ЗМІ Львівщини.

Тренінги відбудуться:

Для представників районних ЗМІ Львівської області

– 11 вересня 2018 року, у приміщенні Львівської обласної організації НСЖУ (м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5/3).

Для представників ЗМІ міста Львів

– 10 жовтня 2018 року, у приміщенні Львівської обласної організації НСЖУ (м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5/3).

За результатами проведених тренінгів буде підготовлено та опубліковано методичні матеріали, які надалі будуть передані для використання редколегіями регіональних ЗМІ Львівщини та міста Львів у повсякденній діяльності.