Головна Освіта На розвиток освіти Львівщини у 2021 році планують скерувати понад 32 мільйони...

На розвиток освіти Львівщини у 2021 році планують скерувати понад 32 мільйони гривень

На 2021-2025 роки розроблено нову Програму розвитку освіти Львівщини. Профільна комісія обласної ради розглянула та затвердила її.

Як зазначила голова комісії Іванна Герус, програма відповідає стратегії розвитку галузі, передбачає багато нових проєктів та конкурсів, створення сучасних електронних платформ, навчально-практичних центрів у закладах профтехосвіти, розвиток позашкілля та професійних ріст педагогічних працівників, а також закупівлю необхідної кількості шкільних автобусів.

У програмі заплановано заходи для стимулювання обдарованої студентської молоді, заохочення молодих учених та відомих фахівців до наукової діяльності, закладено кошти на преміювання науковців та кращих педагогічних працівників.

«Досить цікавим у програмі є науково-практичний експеримент «Впровадження структурно-функціональної моделі забезпечення комплексної підтримки україномовної освіти за кордоном». Йдеться про розробку програм та навчальних, культурно-просвітницьких матеріалів для шкіл у діаспорі для  середовища українських емігрантів», – розповіла Іванна Герус.

Очікуване фінансування програми становить 32,3 млн грн. Її планують затвердити депутати на найближчій сесії Львівської обласної ради.