Головна Освіта На Стрийщині організували військовий вишкіл і таборування для учнівської молоді

На Стрийщині організували військовий вишкіл і таборування для учнівської молоді

Упродовж 10-11 червня в селі Бережниця Жидачівської територіальної громади, в лісовому масиві відбувся військовий вишкіл і таборування для учнівської молоді.

Ініціював проведення цього військово-патріотичного заходу ветеран російсько-української війни, вчитель фізкультури місцевої школи Ярослав Гаразд. Співорганізатором військового вишколу молоді виступив відділ молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради.

«Сьогодні питання виховання громадянина-патріота є дуже актуальним. Тому вже зі шкільної парти потрібно формувати у молоді почуття громадянського обов’язку та відповідальності за майбутнє своєї країни», – коментує начальник відділу Андрій Ружак.

Вишкіл проводили досвідчені інструктори, тож учасникам заходу було цікаво дізнатися про те, як надавати першу медичну допомогу, діяти в умовах надзвичайних ситуацій. А ще молодь почула багато цікавих розповідей про мужніх Українських воїнів, які сьогодні захищають рідну землю від російської агресії, та про героїчне минуле рідного краю.

Цікавим є той факт, що саме неподалік від місця проведення військового вишколу і таборування молоді, 27 листопада 1945 року відбувся один із визначних переможних боїв УПА із військами НКВС, у якому загинуло майже три сотні московських окупантів.