Головна Освіта Освітяни Бущини підбили підсумки 2020 року

Освітяни Бущини підбили підсумки 2020 року

У переддень новорічно-різдвяних свят у Буську зібралися на підсумкову нараду директори закладів загальної середньої освіти району, працівники відділу освіти, які відповідають за організацію освітнього процесу в закладах та створення безпечного освітнього середовища.

Відповідно до робочої програми наради начальник сектору освіти Буської РДА Галина Олійник прозвітувала про роботу управління, виконання плану роботи за 2020 рік, акцентувала увагу керівників навчальних закладів на досягненнях освітянської галузі – вони є вагомими, їх досягли завдяки наполегливій праці злагодженого колективу освітян району, за підтримки районної державної адміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування

Освітяни проаналізувати зроблене і визначити нові пріоритети на рік прийдешній.

Перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин подякував директорам закладів за спільну роботу, за вагомий внесок у розвиток матеріально – технічної бази навчальних закладів галузі.

Красненський селищний голова Роман Фурда відзначив, що усі заходи та освітні події цьогоріч були спрямовані на підвищення престижності освітньої галузі та щиро подякував керівникам закладів за незгасаючу творчість, наснагу та енергію, сумлінну працю та оптимізм!

Посадовці привітали усіх з наступаючим Новим роком та вручили керівникам шкільних музеїв відзнаки «Код нації» та нагороди кращим тренерам Буської ДЮСШ і керівникам гуртків Буського БДЮТ. Вони у відповідь привітали учасників наради щирими побажаннями і дзвінкою колядкою.