Головна Освіта Школярі і вихованці садочків Львівщини та діти з числа ВПО отримають 1000...

Школярі і вихованці садочків Львівщини та діти з числа ВПО отримають 1000 наплічників з канцтоварами від МО «Save the Children»

Загалом наплічники розподілять між учнями 65 закладів освіти.

Міжнародна неурядова організація «Save the Children» передала 1000 наплічників з канцтоварами, серед яких скетчбуки, блокноти, альбоми для малювання та кольоровий папір.

Представниці організації разом з заступницею директора департаменту освіти і науки Львівської ОВА Ольгою Котовською сьогодні, 25 жовтня, передали частину наплічників учням навчально-реабілітаційного центру «Оберіг», що у Львові. Звідси решту наплічників розвозитимуть в інші навчальні заклади області, зокрема для:

  • вихованців закладів дошкільної освіти громад Львівської області;
  • учнів спецшкіл;
  • дітей молодшого віку (до 10 років) з числа ВПО, які тимчасово проживають в закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Загалом наплічники розподілили між учнями 65 закладів освіти.

«Благодійники організації звернулися до департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації з проханням посприяти у розповсюдженні  гуманітарної допомоги – 1000 наплічників з канцелярським приладдям. Спільно ми вирішили передати їх учням спецшкіл Львівщини та інших областей, які зараз перебувають у нашій області.

Департамент вперше співпрацює з «Save the Children», проте сподіваємось на подальшу підтримку і роботу, адже для дітей не може бути забагато опіки та турботи, їх повинна отримувати кожна дитина», – зазначила Ольга Котовська.

Довідково:

«Save the Children» – це міжнародна неурядова організація з більш ніж 25000 співробітниками у 120 країнах. В Україні організація працює з 2014 року, насамперед у сферах захисту дітей, освіти та дитячої бідності, реагуючи на гуманітарну кризу за допомогою заходів, спрямованих на зниження вразливості дітей та їхніх сімей, зосереджуючись на найбільш уразливих групах населення.

Підтримка організації включає грошову допомогу, програми доступу до освіти, чистої води, гігієнічних наборів, освітніх наборів, забезпечення колективних центрів спеціалізованими обладнаними кімнатами для навчання, кімнатами матері та дитини та просторами дружніми до дитини та ін.

Читайте також: Вихованці ІРЦ Львівщини отримали планшети та наплічники від «UNICEF»