Головна Освіта Школярка Буського району виготовила дитячу книжку про подорож у країну правил дорожнього...

Школярка Буського району виготовила дитячу книжку про подорож у країну правил дорожнього руху

Переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Молодь за безпеку дорожнього руху" стала учениця 6(10) класу НВК «Буська ЗОШ І-ступеня гімназі-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» Роксолана Митко. Вона виготовила дитячу м'яку розвиваючу книжку "Подорож у Країну правил дорожнього руху" за допомогою техніки фільцювання. ЇЇ керівник Ольга Іванівна Пінчаковська звернулася до першої учительки Роксолани Галини Павлівни Чеховської з проханням презентувати книжечку молодшим школярам. Про це Буському порталу повідомили у відділі освіти райдержадмістрації.

Презентація у вигляді подорожі по Країні правил дорожнього руху відбулася 30 березня 2016 року з учнями 2-А догімназійного класу. Усі присутні  на проїзд у казковому автобусі отримали квиточки із завданнями-зупинками.
На першій зупинці відбувся бліц-турнір з питань, які виявили рівень знань малечі з правил дорожнього руху. Під час другої зупинки Роксолана Митко прочитала казку про важливі правила дорожнього руху, а другокласники з неймовірною цікавістю розглянули сторінки книжечки, яку Роксолана виготовила власноруч. Книжечка настільки справила враження на дітей, що вони стали  імпровізовано інсценізувати казку. На третій зупинці учні заспівали пісню про веселий і корисний світлофор. Під час четвертої зупинки завідувач дитячої районної бібліотеки Галина Миколаївна Гораль ознайомила з виставкою книг про правила дорожнього руху, прочитала оповідання про неслухняного кота і провела конкурс лабіринтів. Завдання були настільки захоплюючі, що включалися у роботу і дорослі. На останній зупинці діти працювали з прислів'ями про правила дорожнього руху.
  Цікаву бесіду зі школярами провели запрошені на презентацію старший інспектор Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області Галина Романівна Лемішко та інженер компанії "ОНУР" Мар'ян Возний. 
За активність під час заходу учні отримали цікаві подарунки.