Головна Освіта Триває відбір до «Академії громадянина для кримчан» у м. Львові

Триває відбір до «Академії громадянина для кримчан» у м. Львові

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує ВПО з Криму, які проживають у м. Львові та Львівській області, до участі у комплексній навчальній програмі «Академія громадянина для кримчан», яка пройде у місті Львові.

Академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. МРІ сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ із належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування.

В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії протягом вихідних днів та п’ятниць. Попередні дати сесій: І сесія – 24-26 січня, ІІ сесія – 8-9 лютого, ІІІ сесія – 21-23 лютого. Дати сесій можуть бути змінені.

Учасники та учасниці віком від 18 років отримають знання з таких тем:

  • Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень.
  • Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень.
  • Дієві інструменти запобігання корупції.
  • Розуміння своїх прав.
  • Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування.
  • Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.
  • Тренерами Академії будуть запрошені експерти Інституту Політичної Освіти –
  • Олександр Солонтай, Володимир Феськов, Іван Лукеря; Олександра Матвійчук – головкиня правління Центру громадянських свобод, Максим Єлігулашвілі – експерт з освіти у галузі прав людини та інші.

Найбільш активні та мотивовані учасники, які завершать курс програми «Академія громадянина», отримають сертифікати, та ті фіналісти, які розроблять проєктні ідеї кампанії громадського лобіювання, будуть рекомендовані до участі в програмах стажування за кордоном під егідою МРІ та отримають запрошення на Національну конференцію громадян у Києві.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування, проїзд для учасників з Львівської області та безпеку на всіх етапах програми.

Для участі в Академії необхідно до 15 січня 2020 року заповнити аплікаційну форму за посиланням

У разі виникнення запитань, можете звертатися на пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..