Головна Освіта У Львівському національному університеті відкрили лабораторію штучного інтелекту

У Львівському національному університеті відкрили лабораторію штучного інтелекту

Простір функціонуватиме за сприяння Львівської ОВА та ІТ-компанії ELEKS.

У вівторок, 28 лютого, у ЛНУ ім. І. Франка  відкрили дослідницько-освітній хаб технологій штучного інтелекту AIT Research & Learning HUB. Ця лабораторія дасть можливість студентам, аспірантам та молодим спеціалістам сфери ІТ долучаючись до проєктів та практичних досліджень у галузі технологій штучного інтелекту.

«Очевидно, що під час війни ми всі беремо на себе додаткові зобов’язання з розумінням того, що ми повинні не просто говорити про проблеми, які існують, а зробити неможливе, для того, щоб навчально-науковий процес в університеті відповідав найкращим європейським стандартам. І свідченням того, що університет розвивається динамічно, є відкриття Лабораторії технологій штучного інтелекту, яка дасть можливість і займатися наукою, і на основі сучасної науки здійснювати освітній процес», – зазначив ректор Львівського університету Володимир Мельник.

Сучасну лабораторію відкрили за сприяння Львівської обласної військової адміністрації та ІТ-компанії ELEKS.

«Підтримка Лабораторії – важливе та вчасне рішення компанії ELEKS. Ми сприяємо підсиленню практичної складової навчання студентів, а для цього потрібне відповідне середовище, приміщення і колеги, які ці практичні знання можуть передавати. Підтримка талановитої молоді у сфері ІТ полягає в реалізації різноманітних проєктів, наприклад, дуального навчання, участі наших спеціалістів як менторів, лекторів та експертів у заходах для студентів», – розповів Head of Training and Development Office в ELEKS Олександра Мокій.

Зазначимо, що в на базі простору планують проводити традиційні ІТ-проєкти – «Літня школа AITSS» (Аrtificial intelligence technology summer school) та «Зимова школа DES» (Data Engineering and Security).