Головна Освіта У Львові відзначили переможців конкурсу юних винахідників «Стартап Батяри»

У Львові відзначили переможців конкурсу юних винахідників «Стартап Батяри»

Вчора в Музеї науки та інновацій відбувся фінал конкурсу юних розробників «Стартап Батяри». Департамент освіти та науки ЛОВА у межах укладеного з ГО «Техстартап скул» меморандуму долучився до проведення конкурсу.

14 команд, сформованих школярами та студентами вищих професійних училищ\коледжів, презентували свої стартапи, ідеї та проєкти в офлайн та онлайн форматі. Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, вразивши журі креативністю мислення.

Так, серед розробок є додаток для замовлення товарів з магазинів, розташованих поруч, навчальний шкільний робот, аграрний проєкт з амбітною задачею розв’язати проблему голоду, комп’ютерні ігри, мобільний квест-майданчик, додаток для обліку товару, платформа для віртуальних подорожей Черніговом та онлайн екскурсій видатними історичними місцями, пристрій для захисту очей від шкідливого випромінювання.

Відтак робота журі була дуже нелегкою!

Переможцями конкурсу стали:

1 місце: проєкт «Рушій» (сайт, у якому зібрано все – від вибору професії до отримання першої справжньої роботи). Автори: Настя Забродська, Кіра Ямпольська, Роман Тишнюк.

2 місце: проєкт «Lazy Butter» (креативний варіант продажу\сервірування масла). Автори: Оксана Повх,  Кароліна Клонцак, Вікторія Яніцька.

3 місце: проєкт «Golden sweets for dogs» (корисні солодощі для собак). Автори: Віра Чайковська, Марта Кучерява.

Відзнака від журі – проєкт «Objective H.A.S.T.E» (комп‘ютерна гра в жанрі жахів). Автор -Дмитро Симовоник.

«Майбутнє країна має тоді, коли в неї є інновації. Завдяки таким як ви Україна стане успішною й буде прикладом для інших. Ви вже стали  прикладом для багатьох своїх друзів. Я переконаний, що конкурс «Старап Батяри» стане стартом для реалізації ваших мрій і планів», – привітав переможців директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.