Головна Освіта У Буському районі проводиться “DREAM” – літній мовний табір

У Буському районі проводиться “DREAM” – літній мовний табір

     У Балучинській  школі на Львівщині із 2 по 26 червня функціонує мовний табір, керівником якого є вчитель англійської мови Середа Уляна. Спрямований на поліпшення мовної компетенції учнів, заохочення до вивчення іноземної мови та краще сприйняття культури народу, мова якого вивчається. До участі в таборі залучено 15 учнів віком від 8 до 14 років.

    Програма, складена таким чином, аби створити якомога ефективніше англомовне середовище. Діти намагаються спілкуватися лише англійською.
    Кожного дня є певна тема, навколо якої побудовані усі завдання. Ми співаємо, дивимося фільми та мультфільми, граємо… І, звісно, усе це англійською мовою. Другий денний етап  – це відтворення. Дитина обов’язково має зробити щось за день: проект, виріб, малюнок,  щоб узагальнити почуте і побачене впродовж дня.
   Для дітей середнього шкільного віку пропонуються також різноманітні квести, естафети, спрямовані на пригадування відомих і вивчення нових слів, конкурси на розвиток творчого мислення. 
    Школярі цього віку теж залучаються до перегляду фільмів та мультфільмів, однак тут йде спрямування на дискусійне обговорення побаченого, на розвиток вмінь висловлювати свою думку.
  Основний акцент в роботі табору робиться на діалогічне мовлення, тому учні разом з вчителем розігрують міні сценки та міні вистави.
  Слід зауважити, що заняття відбуваються не лише на території школи, а й в парку, на приліску, організовуються пікніки, що особливо імпонує молодшим школярам.
  Кожен день у мовному таборі – цікавий, насичений, сповнений незабутніх вражень від зустрічей з природою та її пізнання.
Уляна Середа, керівник табору