Головна Освіта В Буську освятили автобуси, які будуть возити дітей до школи

В Буську освятили автобуси, які будуть возити дітей до школи

Перед початком нового навчального року уже традиційно проводять техогляд шкільних автобусів. Вісім "Школяриків" (один в умовах воєнного часу передали на потреби армї), відремонтованих, готових знову возити своїх маленьких пасажирів, вишикувались в ряд.

Обряд освячення провів настоятель храму святого Юрія о.Андрій Баглай. Виступаючи, керівник відділу освіти Богдан Глуховецький зазначив, що завдяки добрим спеціалістам, якими є водії "Школяриків", автобуси завжди утримуються в належному технічному стані. Але дороги, якими їздять, потребують ремонту, особливо на Чаниж. На що голова Буської РДА Богдан Гринишин зазначив, що на неї виділено 80 тисяч гривень, і вже невдовзі розпочнуть ремонт у нашому районі. Окрім Чанижа, ремонтуватимуть дороги у Буську, Заводському, Сторонибабах та Ракобовтах. Працівники державтоінспекції порадили водіям дотримуватись правил дорожнього руху, підтримувати шкільні автобуси в належному технічному стані і не забувати, що перевозять дітей.

Щасливої безпечної дороги водіям бажали о.Андрій, голова РДА Богдан Гринишин, керівник відділу освіти Богдан Глуховецький та державтоінспектори. І в подарунок отримали сувеніри із символом України.

Лариса ГАРАСИМІВ