Головна Освіта У Буській школі для школярів пройшов тиждень профорієнтації

У Буській школі для школярів пройшов тиждень профорієнтації

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки влучно ти обереш свій шлях, залежить, яке місце в суспільстві ти будеш займати. З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості у Буській ЗОШ І – ІІІ ст.№2 був проведений тиждень профорієнтації.

В рамках тижня було організовано випуск плакатів, малюнків «Усі професії важливі». З метою свідомого ставлення до вибору майбутньої професії у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Професій безліч. Обери свою!». Впродовж тижня учні активно працювали з Профорієнтаційним терміналом. Тут можна не лише ознайомитися з описом професій, а й самому пройти тестування з питань профорієнтації та перевірити свої знання.
Практичним психологом Стадник Н.В. було організовано зустріч учнів 9 класів із фахівцем Буського районного центру зайнятості Панкевич Іриною Володимирівною. Вона розповіла школярам про стан місцевого ринку праці та зростання попиту на робітничі професії. Було проведено тестування з виявлення професійної спрямованості та обговорено проблеми вибору фаху. Діти були активними учасниками. Вони висловлювали свою точку зору щодо вибору професії, навчального закладу та ймовірності працевлаштування. Учні отримали профорієнтаційні буклети та методичні матеріали.
Різноманітність форм та методів профорієнтаційної роботи сприяє досягненню значного рівня готовності професійного самовизначення молоді.