Головна Освіта Восьми закладам Львівщини, які прихистили дітей з числа ВПО, передали сучасну комп’ютерну...

Восьми закладам Львівщини, які прихистили дітей з числа ВПО, передали сучасну комп’ютерну техніку

Пристрої придбали в межах співпраці Львівської ОВА та організації USAID.

Сьогодні, 20 червня, вісім закладів, які прихистили дітей з числа ВПО, отримали сучасну комп’ютерну техніку в межах проєктів USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та «Нові горизонти для дітей в Україні». Загалом установам передали 61 ноутбук загальною вартістю майже 1,5 млн гривень. Їх доставлять у навчально-реабілітаційні центри в Добромилі, Нагуєвичах, Підгірцях, Підкамені, Миколаєві та інших населених пунктах Львівської області.

«Для нас важливо допомагати обласним закладам, які займаються вихованням дітей зі Львівщини та тих, які вимушено приїхали сюди з інших областей. У вересні 2022 року Львівська ОВА провела моніторинг потреб таких установ, щоб налагоджувати нова партнерства, співпрацювати з меценатами, які готові інвестувати кошти цей напрямок. Теперішня співпраця з USAID є дуже плідною, раніше організація закупила генератори, побутову техніку, посуд, меблі для навчально-реабілітаційних центрів Львівської області, сьогодні ми передаємо їм партію сучасних ноутбуків», – підкреслив заступник очільника Львівської ОВА Іван Собко.

Зауважимо, пристрої закупили в межах меморандуму між Львівською ОВА та USAID, який вони підписали у листопаді 2022 року. Документ передбачає надання технічної допомоги закладам Львівщини, у яких проживають діти-ВПО.

«У Підгірцівській школі проживали 85 діток, яких вимушено евакуювали з Миколаївщини. Ми відчували потребу у новій техніці, адже багато вихованців закладу навчаються у дистанційному форматі. До ЛОВА та USAID ми надіслали запит у 10 ноутбуків, які власне і отримали. Ними зможуть користуватись як і діти, так і працівники школи», – розповіла заступниця директора КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна школа» Леся Волщук.