Головна Освіта Випускний – день прощання зі школою і вступ у доросле життя!

Випускний – день прощання зі школою і вступ у доросле життя!

Редакція газети "Воля народу" від щирого серця вітає випускників усіх шкіл Бущини із вступом у доросле життя. Нехай у вашому житті будуть тільки світлі дні, а негаразди обходять стороною.

"Перед цим днем важко виспатись, адже з самого ранку потрібно багато чого встигнути. Особливо зробити зачіску і макіяж, так щоб було і гарно та скромно…" – говорить цьогорічна випускниця Ольга Тивонишин.

І справді, цей день кожен запам'ятає по-своєму. Батьки – зі сльозами на очах та гордістю за своїх дітей, а ще вчорашні учні – з посмішкою на обличчі, адже 11 років навчання позаду.

Випускний у Буську відзначали всі школи. Святкова церемонія у Буській першій розпочалася з врочистої лінійки, на якій учням вручали атестати про середню освіту, грамоти за відзнаки у навчанні та медалі. А ось у Буській другій ця церемонія відбулася після відвідин храму. З атестатами в руках та посмішками на обличчі посміхаються перед об’єктивами. Навіть через багато років перегляд цих фото зігріватиме серця. Прощання з вчителями, друзями, школою…

Після урочистої частини випускники вирушили до церкви св.Петра і Павла на Службу Божу (а випускники Буської другої взяли участь у літургії ще й в церкві св.Миколая). Опісля – святкування з батьками та вчителями.

Зустріч сонця – остання зупинка потяга під назвою "Випускний". Саме тут закінчується дитинство ще вчорашніх школярів. Вже завтра їм треба зробити важливий вибір – навчання у ВНЗ, від якого залежатиме їхнє подальше життя.

Куди поступати та як вчитись – це особиста справа кожного, та дай Боже вам щастя та здоров'я, наснаги у навчанні і ніколи не забувати своєї рідної школи.

 

Роман Телезин.

Знімок автора