Головна Освіта У відділі освіти Буської РДА відбулося навчання та атестація працівників з охорони...

У відділі освіти Буської РДА відбулося навчання та атестація працівників з охорони праці

22 травня у відділі освіти Буської райдержадміністрації ( начальник Олійник Г.М.) відбулося навчання і атестація з питань охорони праці завідувачів господарською частиною закладів загальної середньої освіти.

Перед присутніми виступили: гол. спеціаліст відділу освіти Б. Глуховецький, методист РІМЦу Л. Ціхоцький та завідувач Буським лабораторним відділенням Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» А. Грабар. В ході навчань було наголошено на необхідності забезпечення навчальних приміщень, кабінетів обладнанням та інвентарем відповідно до законодавства з охорони праці, розробці інструкцій, проведення інструктажів з обслуговуючим персоналом, створенні безпечних і нешкідливих умов праці відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці.
Окрім цього, звернуто увагу на забезпечення протипожежної безпеки при організації шкільних та позашкільних заходів та необхідність гігієнічного навчання персоналу з питань профілактики кишкових захворювань, харчових отруєнь.
По закінченню навчань було проведено атестацію та вручення відповідних посвідчень.

Любомир Ціхоцький – методист РІМЦу

У відділі освіти РДА відбулося навчання та атестація заступників директорів закладів загальної середньої освіти з охорони праці