Головна Освіта Юні бущани гідно виступили у фінальному етапі X Всеукраїнського турніру юних географів,...

Юні бущани гідно виступили у фінальному етапі X Всеукраїнського турніру юних географів, який відбувся у Кіровограді

З 26 по 31 жовтня у місті Кіровоград відбувся фінальний етап X Всеукраїнського турніру юних географів. Збірна команда « Бузьки» Буського району Львівської області (керівник Грина Гораєцька вчитель географії НВК «Буська ЗОШ Іст.–гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка») була нагороджена дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної держадміністрації за активну участь. Це був незвичний турнір – змагання школярів у формі рольової гри. Учні на високому науковому рівні викладали та доводили свою точку зору в наукових дискусіях,доповідях,формулювали та обґрунтовували власні твердження, аналізували виступи та рецензували своїх опонентів. Перед цим ми провели ремонт електрощитовою – встановили там нові преобразователи частоты , поміняли автомати, подали технічну документацію на збільшення потужності.

Цьому передувала складна підготовка, де школярі вели пошук і збір матеріалів,обговорення наукових статей,створення презентацій. Співпраця з учителями допомогла удосконалити доповіді та виступи. Напружена боротьба переможців обласних команд України сприяла зростанню наукових знань, розвитку інтелектуальних здібностей, покращенню вмінь презентувати свої роботи та гідно захищати свою наукову точку зору.

Учасниками турніру стали:Гела Ігор, Романів Роксолана та Чучман Микола (учні Красненської ЗОШ I-IIIст.№ 2), Крушельницький Андрій ( НВК «Топорівська ЗОШ I -IIIст.»).Він же переміг в номінації « Велике географічне серце», Скоп Анастасія ( НВК «Буська ЗОШ Iст.-гімназія ім.Є Петрушевича при ЛНУ ім. Івана Франка») . Вона отримала титул« Романтик турніру». Щира подяка батькам , меценатам( Наконечному Андрію, Сисуну Володимиру, Пришляку Роману та ін.),які долучились до фінансової допомоги. А також вчителям – географам за підтримку та підготовку команди.Нових перемог та звершень в майбутньому.