Головна Право Буська райрада відреагувала на матеріал щодо грального бізнесу у місті

Буська райрада відреагувала на матеріал щодо грального бізнесу у місті

Матеріал, опублікований на сайті «Буського медіа порталу» про гральні заклади під маскуванням лотерей у Буську, викликав резонанс у місті. На публікацію першими відреагувало керівництво Буської районної ради. Керманич відомства Богдан Глова надіслав лист до Буського відділення Камянка- Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області щодо перевірки фактів грального бізнесу в Буському районі. 

У листі йдеться:  «Доводимо до Вашого відома, що 25 січня 2018 року на інтернет – ресурсі Буський медіа-портал https://busknew.blogspot.com/2018/01/blog-post_69.html була опублікована стаття під назвою «У Буську лотереї перетворили на заборонений гральний бізнес», у якій наведені факти наявності грального бізнесу в м. Буськ, Львівської області (копія публікації додається). Враховуючи вищевикладене, просимо провести детальну перевірку зазначених фактів щодо наявності забороненого законом грального бізнесу у цих закладах та повідомити Буську районну раду про наслідок таких перевірок, а також притягнути винних до відповідальності».

Буська райрада відреагувала на матеріал щодо грального бізнесу у місті Нагадаємо, місцевий активіст Володимир Типило розповів, що йому вдалося поспілкуватися із «клієнтом» одного із таких закладів у місті. Той розповів, що для постійних клієнтів закладу є свої бонуси. Так, якщо у Вас закінчилися кошти Вас «запишуть на хрестик» до зарплати, крім цього «касир» може Вам запропонувати алкогольні напої, які розливають лише тим, кого добре знають.

У соцмережах активно обговорюють проблему. Наразі лише Буська районна рада першою відреагувала на ситуацію і звернулась у правоохоронні органи, однак на їхньому місці мала б першою відреагувати Буська міська рада, адже лотереї знаходяться на території міста!