Головна Право «ДІЙмо разом»: поліцейські Львівщини взяли участь у форумі з питань протидії домашньому...

«ДІЙмо разом»: поліцейські Львівщини взяли участь у форумі з питань протидії домашньому насильству

Захід відбувся у рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Сьогодні, 28 листопада, у місті Жовква відбувся ІІІ форум з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства».

Участь у форумі взяли працівники поліції Львівщини, представники Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС), Львівської обласної військової адміністрації, територіальних громад Львівщини та громадських організацій, які працюють з жертвами домашнього насильства.

Учасники заходу обговорили питання надання якісних послуг постраждалим, їхнього захисту, покарання кривдника, розбудови системи реагування на насильство, покарання кривдника. а також превенції насильства загалом, та домашнього насильства зокрема.

«Будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, призводять до збільшення випадків насильства, зокрема домашнього. Може здатися, що тема домашнього насильства відійшла на другий план. Та ми повинні розуміти, що насильство в родині під час війни набуває більш загрозливих форм, ніж у мирний час. Домашнє насильство залишається розповсюдженою проблемою. І поліція Львівщини звертає особливу увагу на такі випадки та докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки постраждалих та покарання кривдників», – зазначила керівниця сектору протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції №1 Марта Василькевич.

Нагадаємо, що в Україні триває акція «16 днів проти насильства», метою якої є підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм та проявів домашнього насильства, протидії йому та відповідальності, що загрожує кривдникам.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області