Головна Право Двоє мотоциклістів травмовані внаслідок ДТП на Львівщині у неділю

Двоє мотоциклістів травмовані внаслідок ДТП на Львівщині у неділю

Ці системи передадуть Збройним Силам України та об’єктам критичної інфраструктури.

Сьогодні, 18 липня, під Львівською обласною військовою адміністрацією відбулася чергова передача терміналів «Starlink», які закупив Львівський ІТ Кластер. Невдовзі Львівська ОВА передасть ці 40 комплектів систем супутникового зв’язку Збройним Силам України та об’єктам критичної інфраструктури.

Виконавчий директор Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський розповів, що кластер спільно з Львівською ОВА уже передав понад 400 терміналів «Starlink» на потреби ЗСУ та для забезпечення критичних об’єктів Львівщини й інших областей.

«Ми надіємося, що ці термінали допоможуть як нашим військовим, так і критичній інфраструктурі забезпечувати зв’язок у будь-яких умовах. Передача систем «Starlink» – це лише частина того, що ми робимо у межах співпраці з Львівською ОВА. Ми також реалізовуємо проєкти: «SKY» та «Vision». Завдяки першому правоохоронці швидше розкривають злочини, виявляють та знешкоджують ДРГ-групи, а проєкт «Sky» допомагає ПвК «Захід» оперативніше реагувати на об’єкти в небі”, – зазначив Степан Веселовський.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував компанії за ініціативність, а також розповів, куди скерують термінали, які передали цього разу.

«Ми скеруємо ці системи ПвК «Захід», 80 окремій десантно-штурмовій бригаді, «Правому сектору» та іншим формуванням ЗСУ, які потребують високошвидкісного інтернету для виконання військових завдань. Надзвичайно вдячний Львівському ІТ-кластеру за те, що допомагають нашим військовим та об’єктам критичної інфраструктури у цей непростий час. Лише завдяки комплексній співпраці влади, небайдужих громадян та відповідального бізнесу ми зможемо перемогти ворога», – сказав очільник області.