Головна Право Головне для нас – безпека кожного мешканця: поліцейські офіцери громад Львівщини розпочали...

Головне для нас – безпека кожного мешканця: поліцейські офіцери громад Львівщини розпочали звітування про свою роботу за 2022 рік

«Шерифи» територіальних громад області проводять звітні зустрічі з населенням. 

Під час зустрічей поліцейські офіцери громад розповідають про стан правопорядку на ввіреній території, звітують про заходи, що були здійснені для створення безпекового простору для кожного мешканця громади, а також обговорюють плани на наступний рік та подальші заходи щодо забезпечення правопорядку на території обслуговування.

Зокрема, поліцейські підсумовують результати роботи, спрямованої на забезпечення публічної безпеки та порядку, запобігання вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень. Особливу увагу приділено питанню профілактики домашнього насильства та вчиненню шахрайства на території обслуговування. Також одним з головних завдань «шерифів» є підвищення рівня довіри населення до роботи поліцейського.

Нагадаємо, що до основних завдань поліцейських офіцерів громад належать щоденне забезпечення правопорядку на території обслуговування, своєчасне реагування на проблеми громади, запобігання вчиненню правопорушень. Правоохоронці працюють і проживають на території громади, забезпечуючи правопорядок у режимі 24/7, а оцінюють роботу поліцейського самі мешканці.

Завдяки таким звітнім зустрічам, громадяни мають змогу обговорити з поліцейськими офіцерами громад актуальні проблеми щодо забезпечення правопорядку та внести свої пропозиції щодо покращення взаємодії правоохоронців та громади.

Звітування поліцейських у громадах Львівщини триватиме включно по січень 2023.

Відділ комунікації поліції Львівської області