Головна Право Головне завдання поліції Львівщини – дати людям відчуття захищеності

Головне завдання поліції Львівщини – дати людям відчуття захищеності

Від початку війни, усі 19 днів, поліцейські Львівщини спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області та чергують на блокпостах.

«Щодо охорони правопорядку на Львівщині – з першого дня війни, вже 19 діб, ситуація повністю контрольована. Поліцейські проводять спільні заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства і таке інше. До Львова щодня прибуває значна кількість вимушених біженців з інших регіонів України, де відбуваються інтенсивні бойові дії. Для нас сьогодні головне – щоб ці люди, на долю яких випали небувалі випробування, відчули себе тут у безпеці, під захистом та могли спокійно спланувати свої подальші дії»,- розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

В посиленому режимі працюють оператори служби 102 поліції Львівщини, які цілодобово приймають повідомлення – таких від початку війни надійшло майже 87 тисяч і усі вони опрацьовані. З них майже 850 – про виявлені мітки, маячки та сигнали, близько 3 тисяч – про підозрілих осіб, більше 550 – про дрони та квадрокоптери, майже 600 – про підозрілі предмети, більше однієї тисячі – про підозрілі транспортні засоби. Окрім того, під час патрулювання та на блокпостах правоохоронці вибірково перевіряють документи у громадян та оглядають транспортні засоби.

«Наші люди мають прекрасну здатність – об’єднуватись у важкі часи. Я кажу про територіальну оборону, волонтерський рух, об’єднання самооборони та інші корисні ініціативи громадян. Ми відповідальні, пильні, дбаємо про спільну безпеку та вміємо зберігати спокій у критичних ситуаціях – звідси й така співпраця між людьми та поліцією. І це – запорука нашої перемоги»,- зазначив Олександр Шляховський.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області