Головна Право Львів’янина оштрафували за спробу надання неправомірної вигоди поліцейському

Львів’янина оштрафували за спробу надання неправомірної вигоди поліцейському

Городоцькою місцевою прокуратурою у суді підтримувалось державне обвинувачення стосовно 34-річного львів’янина, який обвинувачувався вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

Інцидент трапився цьогоріч у жовтні в одному із сіл Городоцького району.

Того дня працівник патрульної поліції зупинив автомобіль, водій якого перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Зловмисник запропонував і намагався надати інспектору взводу по обслуговуванню доріг державного значення батальйону №3 Управління патрульної поліції у Львівській області 2 тис грн неправомірної вигоди, за не складення протоколу про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП (курування транспортним засобами в стані алкогольного сп’яніння).

Це попри те, що був неодноразово попередженим працівниками патрульної служби про кримінальну відповідальність за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Вироком Городоцького районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до покарання у вигляді штрафу 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.

Прес-служба прокуратури Львівської області