Головна Право Львівська прокуратура домоглась покарання для злодія-рецидивіста

Львівська прокуратура домоглась покарання для злодія-рецидивіста

Цьогоріч у травні Львівський апеляційний суд погодився з апеляційною скаргою прокуратури області щодо незаконності вироку районного суду в частині безпідставного звільнення злочинця від відбування покарання – повідомила Прокуратура Львівської області.

Йдеться про 40-річного жителя м.Броди, який упродовж січня – листопада 2017 року, шляхом обману та таємного викрадення, заволодів майном громадян на суму понад 12 тис грн.

Крім того, у березні 2017 року зловмисник незаконно придбав та зберігав у себе вдома бойові патрони, призначені для вогнепальної зброї.

Так, Бродівський районний суд засудив злодія за ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно), ч.2 ст.190 КК України аволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою ахрайство), вчинене повторно), ч.1 ст.263 КК України (придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) до 3 років позбавлення волі та водночас звільнив від відбування покарання з випробуванням 3 роки.

Із таким рішенням не погодилась прокуратура, з позицією якої погодився і Львівський апеляційний суд.

Суд врахував, що обвинувачений раніше притягався до кримінальної відповідальності за вчинення умисних корисливих злочинів проти власності, мав непогашену судимість, а нові злочини скоїв через 3 місяці після звільнення з місць несвободи.

При цьому, зазначимо, вісім епізодів крадіжок чоловік вчинив у стані алкогольного сп’яніння.

Відтак, вироком суду обвинуваченому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.