Головна Право Львівські патрульні повернули мамам двох дітей, які загубилися

Львівські патрульні повернули мамам двох дітей, які загубилися

Учора, близько 18-ї години, патрульні Любомир Пиріг та Назар Якимів отримали виклик на вулицю Пекарську, де перехожі виявили малолітнього хлопчика. Вже за дві хвилини поліцейські були на місці. Дитина була розгублена і налякана.

Хлопчик не зрозумів, як так сталося, що він загубився. Вони йшли разом з мамою і в один момент він помітив, що її поруч нема.
Патрульні заспокоїли хлопчика і вирушили разом з ним у зворотньому напрямку у пошуку мами. За кілька сот метрів вони побачили жінку в розпачі. Це і була мама знайденого хлопця.

Жінка повідомила, що зайшла до магазину, а син лишився на вулиці. Коли вона вийшла, його не було. Вона побігла в іншому напрямку шукати дитину.

Ще один випадок трапився на Проспекті Чорновола близько 19-ї години. Заявниця виявила дівчинку без супроводу дорослих на зупинці громадського транспорту.

На виклик приїхали інспектори Юрій Коружинець та Микола Яценко. Вони заспокоїли налякану дівчинку. Повідомити вона нічого не змогла. Оглянувши прилеглі території, її рідних не виявили. За кілька хвилин на лінію 102 звернулася мама дівчинки і сказала, що 4-річна донька загубилася 20 хвилин тому. Вона намагалася її знайти самотужки та марно. 37-річна львів’янка прийшла на згадану зупинку і їй передали доньку.

З обома матерями патрульні провели профілактичну бесіду.