Головна Право Львівські прокурори готують підозру для посадовця державної міграційної служби із Закарпаття

Львівські прокурори готують підозру для посадовця державної міграційної служби із Закарпаття

Ідеться про заступника начальника районного відділу ГУ ДМСУ у Закарпатській області, який вимагав та отримав 1 тис грн та 500 доларів США за пришвидшення процедури виготовлення закордонних паспортів та надання дозволів на виїзд за кордон для постійного місця проживання для двох осіб: жителя м.Тячів та його дружини.

48-річного посадовця затримали «на гарячому» у середу, 26 серпня 2020 року, у службовому кабінеті на вулиці Армійській у Тячеві, коли він отримував обумовлену суму неправомірної вигоди.

Наразі такі дії фігуранта кваліфіковано за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Прокурори з Львівської області готують для нього підозру, клопотання до суду про обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від посади. Крім цього, перевіряють причетність до вчиненого інших правоохоронців.

У разі доведення вини, працівнику міграційної служби загрожуватиме від 5 до 10 років ув’язнення із трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскація майна.

Спільна робота із слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м.Львові та співробітниками УСБУ у Закарпатській області.

Пресслужба Прокуратури Львівської області