Головна Право Львівщина засвітилась в «чорній бухгалтерії» Партії регіонів

Львівщина засвітилась в «чорній бухгалтерії» Партії регіонів

Годину тому були оприлюднені документи, в яких йдеться, що колишній керівник Львівського штабу Роман Редько отримав у 2012 році 2 жотвня аванс у розмірі 649 800 доларів.

Нагадаємо, Роман Редько був депутатом від Партії Регіонів, згодом зі столиці його перевели очолювати штаб у Львові.

В архіві сайту Львівського порталу йдеться наступне: «Якщо вірити клеркам Львівської облдержадміністрації, то ще буквально місяць тому – за часів кермування областю Михайлом Костюком – пан Редько був частим гостем владних кабінетів ЛОДА. Пік цієї дружби припав саме на період невдалої виборчої кампанії із довиборів депутатів до Львівської облради. Нагадаємо, саме тоді Львівська область відзначилась скандалом із незаконним друком бюлетенів на київському видавництві без відповідної ліцензії. За відповідним фактом була порушена кримінальна справа, однак тодішній губернатор чомусь не надто посприяв розслідуванню цього виборчого злочину.

Подейкують, що в силу тісної дружби з керманичем Львівщини пан Редько нібито мав отримати посаду заступника губернатора Львівщини. Однак указ Президента про звільнення Костюка і призначення Віктора Шемчука різко змінив ці плани. Відтак новий губернатор, який заледве встиг належно ознайомитися з усією політичною «елітою» області, одразу ж став об’єктом чуток про лобіювання на посаду голови львівської СБУ свого кума. Кому вигідні такі «наїзди» на нового голову ЛОДА – можна тільки здогадуватись.

Виглядає на те, що після парламентських виборів не знайшов спільної мови Роман Редько із чинним головою Львівської обласної організації Партії регіонів Петром Писарчуком. Зрештою, і не дивно. Адже саме Писарчук своїм авторитетом та політичним рейтингом у 24 відсотки роками витягував авторитет провладної партії, віддуваючись за усі прорахунки і у ЗМІ, і на зустрічах з виборцями. Тож скандали довкола невиплати зарплати членам комісій, спричинені командою засланого Редька, посприяли втраті чималої кількості прихильників та членів партії».