Головна Право Можливості протидії злочинності в сучасних умовах обговорили на Міжнародній конференції у Львівському...

Можливості протидії злочинності в сучасних умовах обговорили на Міжнародній конференції у Львівському університеті внутрішніх справ

Про нові виклики пов’язані з війною, розслідування воєнних злочинів, торгівлю людьми, підрив норм міжнародного права росією, йшлося під час Міжнародної науково-практичної конференції “Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах». Захід, організований колективом Львівського державного університету внутрішніх справ та відбувся на платформі Zoom.

Заступник голови Львівської обласної ради, член Наглядової ради Львівського державного університету внутрішніх справ Юрій Холод привітав учасників конференції. Він наголосив на тому, що тисячі поліцейських, серед них і особовий склад батальйону патрульної служби України особливого призначення «Львів», разом із військовими та рятувальниками, захищають нашу країну, допомагають мешканцям прифронтових територій та тим, хто рятується від війни в інших областях.

З доповідями під час конференції виступили заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський, керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко. Також були присутні представники міжнародних, громадських організацій, та правоохоронних органів Польщі та Чехії, голова Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Вальєр Ханнелоре, старший радник Консультативної місії Європейського Союзу з питань судових переслідувань міжнародних злочинів Аонгус  Келлі.

Теми панельних дискусій стосувалися нормативно-правового, організаційного забезпечення правоохоронної діяльності в умовах війни, наявного досвіду щодо визначення та кваліфікації воєнних злочинів, способів взаємодії органів безпеки і оборони у сфері протидії злочинності.

«Війна вносить свої страшні корективи у завдання і виклики поліції. Робота ворожих ДРГ, воєнний стан, переміщення великих кількостей людей ВПО, а також воєнні злочини, торгівля людьми, загроза якої завжди присутня при воєнних конфліктах – це тільки ті виклики, які першими спадають на думку. Я впевнений, що такі зустрічі, як сьогодні, а також міжнародна співпраця та обмін даними є дуже потрібними», – зазначив Юрій Холод.

Цього року на навчання у Львівський державний університет внутрішніх справ вступила 362 першокурсників та першокурсниць.

«Це свідчить про велику довіру до педагогів університету, а також про патріотизм української молоді. Бажаю успіху та перемоги», – акцентував заступник голови Львівської обласної ради.