Головна Право Митники в пункті пропуску Краковець знайшли партію контрабандних сигарет у торф’яних брикетах

Митники в пункті пропуску Краковець знайшли партію контрабандних сигарет у торф’яних брикетах

1075

У торф’яних брикетах митники знайшли партію контрабандних сигарет

У Міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець -Корчова» під час митного контролю вантажного транспортного засобу працівники Львівської митниці вилучили 16600 пачок цигарок.

Так, громадянин України, водій з Львівщини, прибув у пункт пропуску на виїзд з України. Для переміщення обрав смугу руху «червоний коридор». До митного контролю подав товаросупровідні документи, згідно з якими з на адресу підприємства в Празі перевозив майже 22 тонни торф’яних пресованих паливних брикетів. Під час митного контролю у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Автомобіль скерували у місце поглибленого огляду. Там в поліетиленових мішках разом із торф’яними паливними брикетами виявили сигарети, які містились в прозорих герметичних упакуваннях обклеєних плівкою із структурою брикету.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети вартістю майже 500 тис. грн. вилучено.. Справу скерують до суду.