Головна Право На Бущині сільськогосподарське підприємство змінило цільове призначення ділянки, не сплативши податку

На Бущині сільськогосподарське підприємство змінило цільове призначення ділянки, не сплативши податку

Прокуратура Буського району у суді вимагає стягнути з підприємства, яке зареєстроване та здійснює свою діяльність в с.Сжидів, 2,6 млн. грн втрат сільськогосподарського виробництва. Відповідний позов подано 18 серпня до господарського суду Львівської області.

Встановлено, що приватне підприємство, придбавши 6 травня у м.Буськ земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 8 га, зобов'язувалось у 60денний строк сплатити 2,6 млн. грн втрат сільськогосподарського виробництва у зв'язку зі зміною цільового призначення вказаної території на землі для будівництва та обслуговування приміщень. Оскільки жодних коштів підприємством сплачено не було, прокуратурою вжито заходів реагування з метою їх примусового відшкодування.

Згідно із законодавством 25% згаданої суми підлягають зарахуванню до обласного бюджету, 15%  до районного та 60%  до міського бюджету. За вказаним фактом 26 серпня господарським судом Львівської області прийнято ухвалу про порушення провадження у справі та призначено судовий розгляд, який на даний час триває,  інформує прокурор Буського радону Володимир Рекшинський.