Головна Право На Львівщині судитимуть екс-бухгалтера Львівського музею, яка завдала збитків місцевому бюджету на...

На Львівщині судитимуть екс-бухгалтера Львівського музею, яка завдала збитків місцевому бюджету на суму близько мільйона гривень

Завдяки налагодженій роботі Львівської місцевої прокуратури та Галицьким ВП спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області, завершено досудове розслідування та вручено обвинувальний акт працівниці музею .

Про це повідомили у Прокуратурі Львівської області

Під час досудового розслідування стало відомо, що в період з 2015-2019 рік перебуваючи на посаді головного бухгалтера в одному із Львівських музеїв, тепер вже колишня працівниця проводила махінації з коштами, які місцевий бюджет виділяв на оплату праці УСІХ працівників музею.

«Винахідлива» бухгалтер користуючись своїм службовим становищем, відверто ігноруючи інших працівників культурно-освітнього закладу, завищувала розрахунок розміру своєї зарплатні та привласнювала кошти місцевого бюджету, які мали б йти на оплату праці її колег зокрема .

Відтак, зловмисниця своїми діями перевищила оподаткований мінімум доходів громадян понад 600 разів.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) що карається позбавленням волі терміном від 7-ми до 12-ти років з конфіскацією майна .