Головна Право На Львівщині правоохоронці затримали головного лікаря за підозрою в оформленні довідки для...

На Львівщині правоохоронці затримали головного лікаря за підозрою в оформленні довідки для уникнення мобілізації

Як встановили слідчі поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, затриманий, зловживаючи службовим становищем, одержав неправомірну вигоду у військовозобов’язаного чоловіка за оформлення медичної документації, яка надає тому право уникнення мобілізації у Збройні сили України та право на безперешкодний виїзд за межі держави в умовах воєнного стану.

Свої «послуги» головний лікар однієї з комунальних лікарень Львівської області оцінив в одну тисячу доларів США. Правоохоронці затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання неправомірної вигоди.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Проводяться слідчі дії.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області

© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/ekonomichni-zlochini/na-lvivshhini-pravooxoronczi-zatrimali-golovnogo-likarya-za-pidozroyu-v-oformlenni-dovidki-dlya-uniknennya-mobilizacziji/