Головна Право На Львівщині рятувальники підвели підсумки роботи за рік, що минає

На Львівщині рятувальники підвели підсумки роботи за рік, що минає

2 грудня відбулося виїзне засідання колегії Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області на базі Самбірського районного управління.

Де підвели підсумки роботи за рік, що минає. Нарада відбулася під керівництвом начальника ГУ ДСНС Львівщини Юрій Кагітін, а також заступників, начальників відділів та керівників територіальних підрозділів.
Пріоритетні питання, що розглядалися на засіданні, стосувалися аналізу стану готовності до дій за призначенням та організації служби у підпорядкованих підрозділах упродовж звітного періоду та організації несення служби у новому робочому році. Ще одне важливе питання, яке розглядалось – це попередження проявів корупції та запобігання корупційним діям в сфері цивільного захисту.
Розглядалось питання, щодо створення нових підрозділів місцевих пожежних команд задля доступності рятувальних послуг для людей, котрі проживають у віддалених куточках області.
Було наголошено на питаннях вчасного та кваліфікованого реагування на можливі надзвичайні ситуації сезонного характеру, підготовки до дій персоналу об’єктів, відпрацювання взаємодії аварійно-рятувальних служб під час постійного проведення навчань та тренувань.
Підводячи підсумки, було вказано на низку пріоритетних завдань, поставлених для виконання у 2022 році. Головною метою яких є забезпечення готовності органів управління і формувань Служби до реагування на загрози різного характеру; проведення профілактичних заходів щодо попередження пожеж у побуті та зменшення загибелі людей; створення розгалуженої мережі пожежно-рятувальних підрозділів, які дадуть змогу зменшити час прибуття вогнеборців до місця пожежі .
На завершення наради начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін подякував усім присутнім за не легку щоденну працю: «Рятувальники, щодня показують, що здатні виконувати будь-які поставлені завдання, і впевнений, що готові до ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, які можуть виникнути на території Львівщини».
+8
142
11 поширень
Подобається

 

Коментувати
Поширити