Головна Право На Львівщині слідчі повідомили зловмиснику про підозру в сприянні незаконному переправленні військовозобов’язаних...

На Львівщині слідчі повідомили зловмиснику про підозру в сприянні незаконному переправленні військовозобов’язаних за кордон

Після виїзду за межі України 24 чоловіки назад не повернулись, а залишились за кордоном.

Зловмисника викрили оперативники кримінальної поліції та слідчі Самбірского районного відділу поліції спільно з співробітниками Управління міграційної поліції Львівщини та оперативниками Львівського прикордонного загону, за процесуального керівництва Самбірської окружної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, 27-річний мешканець Самбірського району у воєнний час сприяв військовозобов’язаним громадянам в організації незаконного перетину державного кордону України, вносячи неправдиві відомості до систем, які надають таку можливість. Після виїзду за межі України 24 таких осіб назад не повернулись, а залишились за кордоном.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, ч.1 ст.336 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному – позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове росзлідування триває, невдовзі суд обере зловмиснику запобіжний захід.

Відділ комунікації поліції Львівської області