Головна Право На Львівщині стартували інформаційно-профілактичні заходи за участі рятувальників та поліцейських

На Львівщині стартували інформаційно-профілактичні заходи за участі рятувальників та поліцейських

Минулого тижня відбулись координаційні наради за участі представників Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції та представників освіти.

Результатом, стала домовленість про проведення в період з 13 по 24 вересня інформаційно – профілактичних заходів – «День з поліцейським та рятівником» в освітніх закладах області.
Один з перших таких заходів відбувся у загально освітній школі №3 м. Золочів, на який завітали рятувальники та поліцейські.
Під час заходу учням нагадали основні номери служб екстреної допомоги. Рятувальники ж розповіли, як правильно діяти при виникненні пожежі та яких правил дотримуватися в побуті, на відпочинку аби не виникло надзвичайних подій. Окрім того, рятувальники поспілкувались з дітьми стосовно інших можливих небезпек, таких як вибухонебезпечні предмети.
Також, було відпрацьовано заходи з евакуації з приміщення на випадок надзвичайної ситуації під час учбового процесу.
Але, найзахопленішим моментом для учнів, як завжди стало одягання спецодягу та обладунків вогнеборців і поліцейських, можливість загасити умовну пожежу та дослідити із середини спецавтомобілі.
Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів оскільки навички безпечної поведінки отримані дітьми зараз можуть в подальшому врятувати їм життя.
+5
12