Головна Право На Львівщині судитимуть двох «ухилянтів» з інших областей, які намагалися втекти за...

На Львівщині судитимуть двох «ухилянтів» з інших областей, які намагалися втекти за кордон з підробленими документами

Усього від початку війни дізнавачі територіальних підрозділів поліції і Львівщини відкрили 1095 кримінальних провадження за фактами підробки та використання підроблених документів для перетину державного кордону України з метою ухилення від мобілізації та військової служби.

Як встановили дізнавачі відділення поліції №1 Яворівського районного відділу поліції, двоє зловмисників, 38-річний мешканець міста Запоріжжя та 33-річний житель Київської області, підробили посвідчення військовозобов’язаного та довідки військово-лікарської комісії, внісши в документи неправдиві відомості про визнання їх непридатним до військової служби за станом здоров’я. Перебуваючи на пункту пропуску «Мостиська-Залізнична», чоловіки пред’явили завідомо підроблені документи для перетину кордону.

Дізнавачі, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури, повідомили обом зловмисникам про підозру у вчиненні кримінальних проступків, передбачених ч.1 та ч.4 ст.358 (Підроблення та використанні завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – обмеження волі на строк до двох років.

Досудові розслідування звершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Усього за період дії режиму воєнного стану дізнавачі поліції Львівщини відкрили 1095 кримінальних проваджень за фактами підробки та використання підроблених документів для перетину державного кордону України з метою ухилення від мобілізації та військової служби.

У 365 провадженнях досудові розслідування завершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 у країні введено воєнний стан та розпочато мобілізацію до Збройних Сил України із встановленням обмежень щодо виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області