Головна Право На Львівщині поліцейські повідомили про підозру колишньому сільському голові, причетному до незаконного...

На Львівщині поліцейські повідомили про підозру колишньому сільському голові, причетному до незаконного виділення земельних ділянок

Сума збитків, завдані державі внаслідок протиправних дій посадовця, становить більше ніж півтора мільйони гривень.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що за час своєї каденції колишній голова однієї з сільських рад Львівщини, зловживаючи службовим становищем, підробив рішення про передачу земельних ділянок, розташованих на території сільської ради, загальної площею близько півтора гектари у приватну власність і користування. Ділянки нібито були виділені для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд, а також для ведення особистих селянських господарств.

Таким чином, внаслідок протиправних дій посадовця, державі було завдано збитків на суму більше ніж півтора мільйони гривень.

Слідчі Старосамбірського відділення поліції, за процесуального керівництва місцевої прокуратури, повідомили колишньому сільському голові про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Підозрюваному загрожує покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю  на  строк  до  трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї  тисячі  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Також слідчі звернули до суду з клопотанням про накладення арешту на незаконно виділені земельні ділянки. Досудове розслідування триває.

 Відділ комунікації поліції Львівської області