Головна Право На Львівщині правоохоронці готові забезпечити публічний порядок під час святкування Великодня в...

На Львівщині правоохоронці готові забезпечити публічний порядок під час святкування Великодня в умовах карантину

Основний акцент поліцейські, як і раніше, робитимуть на профілактику – роз’яснювальну роботу з людьми.

Охорону публічного порядку на Львівщині під час Великодніх свят щодня забезпечуватимуть близько трьох тисяч правоохоронців – співробітники служб та підрозділів поліції Львівщини, Управління патрульної поліції Львівськьої області, Управління поліції охорони Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Ми маємо хороший приклад – у Вербну неділю на Львівщині відбулось більше двох тисяч богослужінь. Поліцейські несли службу біля кожного храму і, завдяки свідомості людей та священників, грубих порушень виявлено не було – представники усіх конфесій поставились з розумінням до ситуації, що склалась, звернулись до парафіян з рекомендаціями щодо участі у відправах, тому у минулі вихідні за два дні поліцейські склали на Львівщині всього 7 адмінпротоколів за порушення правил карантину. Дуже хотілося б, щоб у ці вихідні святкування відбулись у такому ж режимі», – розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

В суботу та неділю, 18 та 19 квітня, правоохоронці патрулюватимуть поблизу кожного  храму, де відбуватимуться освячення пасок та Великодні богослужіння – забезпечуватимуть публічний порядок, слідкуватимуть за дотриманням громадянами карантинних обмежень та проводитимуть роз’яснювальні бесіди. Окрім того, здійснюватимуться патрулювання парків, скверів, інших громадських місць, поліцейські нестимуть службу на блокпостах. Основний акцент правоохоронці робитимуть на профілактику.

«Ми виведемо якомого більше співробітників поліції безпосередньо на вулиці – максимально залучимо їх до патрулювань поблиху церков. Хочу підкреслити – не потрібно думати, що якщо людина йде святити Паску, їй хтось це заборонить – ми, як і раніше, проводитимемо роз’яснювальну роботу, слідкуватимемо щоб люди дотримувались дистанції, перебували у захисних масках та виконували інші обмеження, зокрема й щодо чисельності людей. Дуже розраховуємо, що мешканці й надалі проявлятимуть свідомість й допомагатимуть поліцейським. Лише так, спільними зусилями, ми зможемо пройти цей непростий час та попередити розповсюдженя вірусу – зберегти наші життя та здоров’я», – підкреслив очільник поліції Львівщини.

Відділ комунікації поліції Львівської області