Головна Право На Львівщині правоохоронці припинили діяльність зловмисників, котрі розкрадали кошти кредитної спілки

На Львівщині правоохоронці припинили діяльність зловмисників, котрі розкрадали кошти кредитної спілки

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили та припинили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої налагодили схему системного розкрадання коштів однієї з кредитних спілок.

Трьом учасникам організованої злочинної групи, зокрема керуючій кредитної спілки та двом кредитним інспекторам – касирам цього ж відділення, котрі, вступивши у злочинну змову, протягом 2010-2012 років організували схему системного привласнення грошових коштів банківської установи, правоохоронці повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.1 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.  Максимальне покарання, що загрожує зловмисникам – від семи до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Встановлено, що зловмисники заволоділи коштами у сумі понад 150 тисяч гривень,  підробляючи кредитні договори, кредитні справи та видаткові касові ордери. Правоохоронці встановили  факти підроблення кредитних справ більше двадцяти мешканців одного з районів Львівщини. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Львівської області

за матеріалами УЗЕ у Львівській області