Головна Право На Львівщині судитимуть організаторів та учасників злочинної групи, причетних до роботи грального...

На Львівщині судитимуть організаторів та учасників злочинної групи, причетних до роботи грального закладу

На Львівщині судитимуть організаторів та учасників злочинної групи, причетних до роботи грального закладу

Зловмисників, підозрюваних в організації та забезпеченні діяльності грального «салону» у Мостиськах, викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Львівщини за оперативного супроводу співробітників  Управління стратегічних розслідувань у Львівській області та за процесуального керівництва прокуратури Львівської області.

Як встановили правоохоронці, двоє мешканців Мостиського району віком 37 та 45 років, в порушення вимог законодавства України, організували роботу грального закладу у місті Мостиська, де відвідувачі отримували доступ до азартних ігор з можливістю робити грошові ставки та отримувати виграшні кошти. Функціонування «салону» провадилось з дотриманням режиму суворої конспірації, доступ до ігор могли отримати лише перевірені «клієнти». До забезпечення роботи закладу організатори залучили трьох мешканок району віком 20, 21 та 23 років, які виконували обов’язки адміністратора, касира та менеджера.

В ході досудового розслідування правоохоронці провели санкціоновані обшуки, під час яких виявили та вилучили комп’ютери з інстальованим програмним забезпеченням, монітори, чорнові записи, мережеве обладнання та системи відеонагляду, а також готівкові кошти, виручені від незаконної діяльності. Також були проведені експертизи та зібрані інші докази причетності зловмисників до організації роботи та функціонування грального закладу.

На Львівщині судитимуть організаторів та учасників злочинної групи, причетних до роботи грального закладу

Організаторам та учасникам групи було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.28 – ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом в складі організованої групи) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Досудове розслідування завершене, сьогодні, 22 січня, обвинувальний акт скерований на розгляду суду.

Відділ комунікації поліції Львівської області