Головна Право На Львівщині судитимуть мешканця Львова, підозрюваного у незаконних діях з платіжними картками

На Львівщині судитимуть мешканця Львова, підозрюваного у незаконних діях з платіжними картками

Раніше судимий 23-річний львів’янин, використовуючи чужий паспорт, оформив платіжну картку та заволодів кредитними грошовими коштами.

У вересні 2019 року до поліції за допомогою звернувся 25-річний мешканець Львова, котрий повідомив, що невідома особа, використовуючи його втрачений паспорт, оформила на його ім’я кредит та заволоділа значною сумою грошей.

Під час досудового розслідування слідчі Шевченківського відділу поліції спільно з працівниками Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області встановили, що до скоєння кримінального правопорушення причетний раніше судимий за майнові злочини 23-річний львів’янин.

Правоохоронці також встановили, що чоловік знайшов на вулиці паспорт, за допомогою якого в одній з банківських установ міста оформив кредитну картку та привласнив кредитні грошові кошти на суму понад 10 тисяч гривень. Окрім того, зловмисник від імені потерпілого намагався отримати кредити в інших фінансових установах.

Слідчі Шевченківського відділу поліції повідомили 23-річному львів’янину про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.182 (Порушення недоторканності приватного життя), ч.2 ст.185 (Крадіжка), ч.1 ст.200 (Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), ч.3 ст.357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та ч.1 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Підозрюваному загрожує покарання – позбавлення волі на строк до п’яти років.

Відділ комунікації поліції Львівської області