Головна Право На Львівщині відбулось виїзне засідання Ради суддів України

На Львівщині відбулось виїзне засідання Ради суддів України

15 червня, у конференц-залі готелю «Дністер» у Львові, відбулось виїзне засідання Ради суддів України. Серед учасників засідання – голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин.

«Та інформаційна атака, яка сьогодні відбувається на судову гілку влади, суддівський корпус, на мою думку, є елементом гібридної війни. Безперечно, ми повинні бути віддані реформам, тим процесам, які відбуваються всередині країни, адже без реформування нашого суспільства ми не зможемо досягти успіху. Сьогодні надзвичайно важливо, щоб під час реформування, незважаючи на всілякі різноманітні фейкові речі, ми високо несли прапор суддівського корпусу, адже я переконаний, що на сьогоднішній день на 99,9 % ми маємо фаховий і професійний суддівський корпус», – зазначив Олег Синютка.

В порядку денному Ради суддів України – питання про заходи для належної організації роботи слідчих суддів, створення робочої групи для оновлення положень Кодексу суддівської етики та підготовки коментаря до Кодексу, створення робочої групи для оновлення Правил поведінки працівника суду, обрання заступника Ради суддів України, переобрання секретаря Ради суддів України. А також питання щодо концепції модернізації веб-сайту РСУ, внесення змін до Положення про нагородження відзнаками РСУ, затвердження складу редакційної ради науково-практичного журналу РСУ, виконання рішень РСУ.

Участь у засідання взяли 28 членів Ради суддів України.